Vybudovat fungující agenturu je pěkná dřina. A pokud jste na to sami, je to mnohem těžší. Nemáte vedle sebe parťáka, se kterým byste mohli svoje názory a rozhodnutí konzultovat. Neprošli jste si žádnými jinými agenturami, takže nemáte srovnání a nevíte, jestli to děláte dobře.

Teď už v tom nemusíte být sami. Rádi vám s tím pomůžeme. Najměte si nás jako osobního kouče a společně se pokusíme najít řešení vašich problémů. 


Nejčastější problémy, které s námi majitelé firem diskutují 

  • nevím, jak se má odlišit od jiných agentur na trhu 

  • netuším, jak přenastavit systém odměn, aby to bylo pro lidi motivační 

  • často prohráváme tendry a nevíme, čím to je 

  • nedokážu nastavit správnou cenu našich služeb

  • nemám jasno , kolik času mám věnovat naší propagaci 

  • mám se soustředit na vlastní klienty nebo dělat subdodávky pro jiné agentury

  • nejsme schopni doručovat naše projekty v dohodnutých termínech 

  • neumíme dělat časové odhady a tratíme


Proč jsme se rozhodli dělat kouče majitelům agentur

Nikdy jsme to neplánovali, ale přišlo to za námi samo. A protože se na nás obrací čím dál více majitelům, zejména menších agentur, vnímáme to jako doplňkovou službu Costlockeru. 


Jak to probíhá

Na úvodním setkání se obvykle bavíme o problémech dané firmy. Teprve na této schůzce říkáme, jestli bude mít koučink smysl a zda vám dokážeme pomoct. Případně kolik času bychom věnovali koučinku v následujících týdnech. 

Pokud obě strany cítí, že má koučink smysl, domluvíme si pravidelné termíny setkávání, na kterých detailně rozebíráme jednotlivé problémy a společně hledáme řešení.

Z naší strany do toho dáváme nejen naše zkušenosti z agenturního byznysu, ale i naše kontakty. Může stát totiž stát, že na některá setkání přizveme člověka, který má v dané oblasti více zkušeností než my. 

Jakmile budete mít pocit, že už vám koučink nepomáhá, ukončíme ho. 


Kolik to stojí

Účtujeme si 2.000 Kč za každou hodinu, kterou tomu věnujeme. To znamená, že účtujeme nejen čas, v rámci kterého si povídáme o řešení problémů, ale také přípravu na tahle osobní setkání. Veškerý čas trackujeme v Costlockeru a po ukončení koučinku ho fakturujeme. 


Kdo dělá koučink

Kamil Skramuský

Pokud máte zájem, napište mi na kamil@costlocker.com.

Did this answer your question?