Chcete, abychom dorazili k vám do firmy a zaškolili vaše kolegy? 

Vám to ušetří čas a současně budete mít jistotu, že lidé budou vědět, jak Costlocker správně používat. Díky tomu budete mít k dispozici finanční reporty, které vám pomohou řídit vaší firmu na základě čísel, nikoli pocitů.  


Jak probíhá zaškolení vašich kolegů?

Není třeba, abychom zaškolili všechny lidi. Důležité je zaškolit jen ty, kteří budou v Costlockeru vytvářet projekty — nejčastěji accounty, projekťáky nebo lidi z back office. Školení zabere maximálně 2 hodiny času. 

Cílem je, aby vaši kolegové věděli, jak správně používat Costlocker. Věděli, jak zadávat cenové kalkulace, hlídat si čerpání rozpočtu, exportovat timesheety pro klienta nebo zadávat plánované fakturace projektů. 

Současně vám pomůžeme se správným úvodním nastavením Costlockeru.

  • jaké nastavit tagy

  • jaké interní projekty vytvořit 

  • jak nadefinovat ceníky pro jednotlivé klienty - hodinové sazby, které jim účtujete

  • jaké fixní měsíční provozní náklady byste neměli zapomenout zadat

V neposlední řadě se zaměříme na best practice z používání Costlockeru. Ukážeme vám, jak Costlocker využívají v různých agenturách. Nebo co byste měli jednou týdně kontrolovat a aktualizovat, abyste měli správné finanční reporty. 


Kolik to stojí?

Školení je zadarmo, pokud již platíte měsíční nebo roční předplatné Costlockeru. Jinak si účtujeme 2.000 Kč za školení, které trvá maximálně 2 hodiny. 


Máte zájem o zaškolení vašich kolegů?

Napište nám na ahoj@costlocker.com a společně se dohodneme na termínu, který vám vyhovuje. 

 

Did this answer your question?