Pokud máte šikovného vývojáře, můžete si nad rámec základních finančních reportů vytvářet vlastní reporty přes naše API. 


Kdo ze zaměstnanců si vydělal na svou výplatu

Podíváme se, kolik fakturovatelných hodin jste prodali za jednotlivé lidi v jednotlivých měsících. A to porovnáme s jejich výplatou. Díky tomu budete vědět, kdo si vydělal na svou výplatu a kdo ne. 

Tento report už máme připravený, takže to vašemu vývojáři hodně ulehčíme. Pošlete mu tento odkaz, na kterém zjistí, jak na to — https://github.com/costlocker/reports 


Porovnejte finanční výkon jednotlivých oddělení

Vytvořte si vlastní finanční report, ve kterém si porovnáte accounty, designéry, vývojáře nebo social media manažery podle toho, kolik vám vygenerovali obratu, zisku nebo kolik fakturovatelných hodin měsíčně prodáte. 


Kolik zisku jste vygenerovali na externích nákladech na projektech

Přes naše API si šikovný vývojář vytáhne nákupní a prodejní ceny externích nákladů, které jste měli na projektech. Díky tomu zjistíte celkový zisk, který vám tyhle externí náklady vygenerovaly. Nebo u kterých klientů jste měli největší zisk z přeprodaných externích nákladů. 


Záleží jen na vás, jaké typy vlastních reportů si chcete vytvářet

Naše API vám umožní vytáhnout spoustu dat z vašeho účtu. Co s nimi potom uděláte je na vás. Dokonce někteří naši klienti si vytáhnou data z Costlockeru proto, aby je následně naimportovali do nástrojů, které řeší business intelligence a analytics, jako je https://www.tableau.com/.


Jak na to?

Pošlete vývojáři odkaz na tento technologický blog, kde najdete veškeré informace, které k integracím bude potřebovat — https://costlocker.github.io/ 

Současně bude vývojář potřebovat API token k vašemu účtu. Ten mu vygenerujete sami tím, že v aplikaci kliknete na svoje jméno vpravo nahoře. Tam vyberete položku Settings a potom záložku API — https://new.costlocker.com/settings/api 

Zkopírujte uvedené číslo a pošlete ho vývojáři. 

Did this answer your question?